Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2012

ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1.ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ - ΣΑΒΒΑΤΟ 28-1-2012 ΩΡΑ 10.30 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 29-1-2012 ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΙΤΣΑ ΣΤΙΣ 10.00 ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ. - ΡΕΠΟ ΤΟ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2012
1.Με τον Αστέρα Αμπελοκήπων αγωνίζεται το ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ το Σάββατο 28-1-2012 ,10.00 η ώρα, για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Μακεδονίας, για τη Β φάση, 3η αγωνιστική του 1ου Ομίλου.
2.Ενω το τμήμα των ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ αγωνίζεται την Κυριακή 29-1-2012 στις 10.00, με αντίπαλο την Καρίτσα 
3.Ρεπό έχει το ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ, αφού η ομάδα του ΑΙΓΙΝΙΟΥ αποσύρθηκε απο το πρωτάθλημα
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:...

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΣΧΟΛΗ ΠΟΔ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - Ώρα: 10.30
- Υπεύθυνος Α' βοηθειών: Γάτσιου Ελεονώρα
Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - Ώρα: 12.00
- Υπεύθυνος Α' βοηθειών: Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - Ώρα: 12.00
- Υπεύθυνος Α' βοηθειών: Πολύδωρας Νικόλαος



ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 28-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
10:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
12:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 28-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (1)
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
09:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (2)
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
09:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (1)
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
10:15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (2)
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
10:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:         ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 28-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
11:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
14:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
28-1-2012
16:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟJUNIOR                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 29-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
10:00
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 29-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
10:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
10:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:      ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                    ΚΥΡΙΑΚΗ  29-1-2012

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (2)
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
11:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
29-1-2012
13:00


ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:


powered by Agones.gr - Stoixima